Dobrze wiemy, że pary mogą mieć czasami problem, aby znaleźć produkt idealnie przystosowany do ich potrzeb. Problem często stanowi nie tylko materac, lecz również porządny stelaż. W związku z tym dzisiaj o tym, na co zwracać uwagę podczas zakupów.

Stelaż dla pary

Stelaż stanowi poniekąd podstawę naszego łóżka, dlatego też tak ważne jest, aby przywiązać duża uwagę do znalezienia takiego, który rzeczywiście będzie spełniał wszystkie nasze potrzeby, zwłaszcza kiedy ma on zagwarantować komfortowy sen nie jednej, a dwóm osobom. W związku z tym, koniecznie pod uwagę należy wziąć model, taki jak Materasso Twin Pack. Jego wielkość jest przystosowana do tego, aby spać na nim we dwoje. Dodatkowo został podzielony na dwie osobne strefy, tak, aby zarówno jednej jak i drugiej osobie zapewnić optymalne podparcie. Składa się na niego 28 listewek, które wyprodukowano z brzozy syberyjskiej. Trwałość wzmacnia solidna rama z drewna bukowego. Jesteśmy przekonani, że porządny stelaż dwuosobowy świetnie będzie podpierał nasze ciało w parze z dobrze dobranym materacem!

Co z materacem?

Stelaż dwuosobowy - najlepszy do łóżka małżeńskiego!Materac oczywiście powinien odpowiednio współgrać ze stelażem, w jaki się zaopatrzymy, lecz też oczywiście spełniać potrzeby obojga partnerów. Dlatego właśnie warto jest zwrócić uwagę na modele o wysokiej elastyczności punktowej, które świetnie podpierają całe ciało w sposób indywidualny reagując na nacisk. Z porządnym stelażem bez wątpienia dobrze będzie współgrał model typu multipocket, gdzie każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszeni. Dzięki temu, że nie dotykają się one bezpośrednio ze sobą uginają się tylko w miejscach, w których rzeczywiście leżymy. Dzięki temu właśnie cieszyć możemy się komfortowym snem, bez odczuwania ruchów partnera lub partnerki, zapadania się czy innych, nieprzyjemnych sytuacji.

Najlepsza pościel dla par!

Jaką pościel wybrać dla par? Tutaj naszym zdaniem dobrze nada się kołdra z pierza, która zagwarantuje nam naprawdę komfortowy sen, zwłaszcza jeśli zależy nam na przyjemnym efekcie otulenia. Warto też jest wspomnieć, że powinniśmy rozważyć zakup jednej dużej lub też dwóch mniejszych kołder. Pamiętajmy, że kołdra ma również przekładać się na naszą temperaturę ciała – najlepiej, jeśli zimą będzie grzała, lecz latem chroniła przed nadmierną potliwością. Kolejną kwestią jest fantastyczna poduszka z pierza, która jest niezwykle komfortowa i sprawia, że każdy poczuje się naprawdę po królewsku!
Dobrze wiemy, że spanie we dwoje może być czasami kłopotliwe. Dlatego właśnie warto jest robić wszystko, aby zapewnić zarówno sobie, jak i partnerowi komfort snu na najwyższym poziomie, a w tym bez wątpienia pomogą nam najlepsze akcesoria sypialniane!