Z każdym dniem świat idzie do przodu w wielu dziecinach. Człowiek wynajduje nowe rzeczy, dokonuje przełomów i innych, niezwykle ważnych dla ludzkości rzeczy, jednak aby tego dokonać, musi dobrze spać. W końcu prawidłowy sen pozwala wypocząć nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. W celu komfortowego snu zaleca się używać materace piankowe, które są najczęściej polecane. Do nich należy między innymi wykonany przy pomocy nowoczesnej techniki materac CUREM .EXE.

Czym jest materac piankowy?

Materac piankowy zbudowany został z wysokiej jakości pianki, która stanowi wkład materaca. Może ona mieć różne właściwości, które zależą od jej rodzaju. Przede wszystkim charakteryzują się niebywałą lekkością, dzięki której transport oraz wniesienie materaca nie stanowi problemu oraz odznaczają się wrażeniem otulenia, wysoką trwałością, sprężystością i równomiernym rozłożeniem ciężaru ciała. W materacu piankowym CUREM .EXE wyróżnić można trzy rodzaje innowacyjnych pianek:

  • rdzeń z profilowanej pianki hybrydowej Fusion, dzięki której materac jest wytrzymały oraz elastyczny,
  • pianka Visco, dzięki której materac reaguje na temperaturę oraz nacisk ludzkiego ciała i idealnie dopasowuje się do anatomicznej budowy użytkownika,
  • pianka Serene, dzięki której materac redukuje nacisk i dostosowuje się do ciała użytkownika.

Materace do spania stanowią istotną część życia każdego człowieka, ponieważ średnio przesypia się ⅓ doby. Jest to aż osiem godzin, które spędza się na materacu. Z uwagi na to warto rozważyć zakup odpowiedniego materaca, aby, tak jak CUREM .EXE, pozwolił na prawidłową stabilizację kręgosłupa. Czym jeszcze charakteryzuje się ten model?

Właściwości materaca CUREM .EXE

Poznaj innowacyjny materac CUREM .EXE!Każdy materac jest inny – pod względem cech, wkładu oraz preferowanego grona odbiorców. Jednak materace CUREM by Hilding poprzez stosowanie bezpiecznych dla zdrowia oraz nieuczulających materiałów mogą być śmiało używane przez alergików. Dodatkowo gwarantuje to wentylacja na wysokim poziomie, którą usprawnia zarówno specjalne profilowanie oraz nacięcia, jak i dopasowany do tego modelu pokrowiec Zeo Case. W jego strukturze wykorzystano naturalne minerały – zeolity, które cechują się właściwościami antybakteryjnymi oraz neutralizującym zapachy. Dodatkowo zapewnia on optymalną wentylację wkładu połączoną z odprowadzaniem nadmiernego ciepła. Materac CUREM .EXE klasyfikowany jest jako materac o średniej twardości H2, jednak w dziesięciostopniowej skali zalicza się jako 7. W ten sposób nie tylko zadowoli osoby, które preferują bardziej trwałe podłoże, ale także będzie idealny dla osób między 80 kg a 100 kg. CUREM .EXE posiada również siedem stref twardości, co oznacza, że cała powierzchnia materaca została wyprofilowana w taki sposób, aby odpowiednio wspierać wszystkie partie ciała użytkownika. Wszystkie właściwości materaca CUREM .EXE potwierdza certyfikat AEH, który mówi, że produkt wykonany został z wysokiej jakości materiałów i przeszedł szereg specjalistycznych badań uzyskując wynik pozytywny. Dzięki temu spełnia nawet najbardziej rygorystyczne standardy pod kątem ergonomii, higieny, klimatu czy trwałości.

Sypialnia z wygodnym łóżkiem i odpowiednio dobranym materacem potrafi zapewnić niezwykle komfortowy, efektywny oraz zdrowy sen, dzięki któremu regeneruje się całe ciało. Pozwala to nabierać sił oraz rozwiązywać wiele problemów – osobistych lub zawodowych. Materac CUREM .EXE pozwoli nie tylko się wyspać, ale także zadba o kręgosłup i odpowiednio go wesprze.