Materac to nieodzowna część życia człowieka – w końcu w łóżku spędza się aż ⅓ swojego życia! Sprawia to, że ludzie z zupełnie innej strony patrzą na sen oraz podłoże, na którym się śpi. Efektywny, zdrowy oraz komfortowy wypoczynek to klucz do prawidłowego funkcjonowania, jednak w jaki sposób można zmienić twardość podłoża oraz dopasować je do swoich potrzeb bez kupowania nowego podłoża? Idealnym rozwiązaniem w tej sytuacji jest wybranie materaca nawierzchniowego Hilding Alt! Dlaczego? 

Czym cechują się materace nawierzchniowe?

Materace nawierzchniowe stają się coraz popularniejsze na polskim rynku, przez co budzą spore zainteresowanie. Jednak czy na pewno wiadomo, czym one tak naprawdę są oraz kiedy warto je użytkować? Model nawierzchniowy to tak naprawdę cienki, wręcz kilkucentymetrowy materac, który posiada wkład oparty w całości na piance. Jej rodzaj w dużej mierze wpływa na właściwości, jakie będzie posiadał materac, dlatego wybierając go warto zwrócić uwagę na to, z czego został wykonany. Model nawierzchniowy idealnie sprawdzi się w sytuacji, gdy użytkownik:

  • śpi na wyeksploatowanym materacu lub niewygodnej kanapie,
  • posiada zbyt twardy lub zbyt miękki materac,
  • dużo podróżuje.

Materace do spania powinny być odpowiednio dopasowane do potrzeb użytkownika, jednak czym wyróżnia się model Hilding Alt?

Hilding Alt jako materac nawierzchniowy

Materac nawierzchniowy - poznaj Hilding Alt!Hilding Alt jest materacem nawierzchniowym, którego wkład stanowi połączenie dwóch wyjątkowych pianek. Mowa tutaj o niesamowitej termoelastycznej piance o wysokości 3,7 cm. Jej działanie polega na tym, że reaguje na temperaturę ciała oraz jego wagę, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do indywidualnego kształtu użytkownika. Zapewnia to nie tylko przyjemne wrażenie otulenia, ale także i optymalne podparcie dla kręgosłupa, co zapewnia doskonałą regenerację. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu tej pianki, materac jest niezwykle miękki, przez co Hilding Alt stosowany jest w celu zmiękczenia podłoża do snu. Warto wspomnieć, że wszystkie materace Hilding są zbudowane z różnego rodzaju pianek – w modelu Hilding Alt wyróżnić można piankę FlexiFoam, czyli innowacyjną piankę poliuretanową. To właśnie ona nadaje materacowi wysoką elastyczność oraz plastyczność. Dodatkowo, w zestawie do wyboru są dwa rodzaj pokrowców antyalergicznych – Tencel oraz Cashmere, które można z łatwością ściągnąć i wyprać w pralce. Produkt można też bez obaw rolować w celu łatwego przechowywania czy też zabierania w podróż.

Hilding Alt posiada wiele prozdrowotnych i przyciągających uwagę cech, które wyróżniają go na tle innych materacy. Ten miękki model, który może być stosowany zarówno przez alergików, jak i singli oraz pary, posiada szeroką gamę rozmiarów, dzięki czemu każdy jest w stanie dopasować go do swojego łóżka bez konieczności wymiany. Dodatkowo posiada standardowe wymiary, dzięki czemu z łatwością można zakupić materac, zabrać go na wyjazd i położyć na hotelowym łóżku.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/