Twoje dziecko rośnie w zastraszającym tempie i przyszedł czas na wymianę starego materaca na nowy? Zastanawiasz się, jaki produkt spełni wszelkie oczekiwania twojego nastolatka? Jeśli jeszcze nie trafiłeś na idealny materac, to koniecznie przeczytaj ten artykuł. 

Nowoczesna pianka HR 

Materace dla nastolatków powinny wspierać rozwijający się kręgosłup oraz całe ciało. Hilding Rock&Roll to materac, który zbudowano z dwóch profilowanych pianek HR, odznaczających się wysoką elastycznością i różnorodną twardością. Dzięki tym właściwościom, materac dopasowuje się do potrzeb i preferencji użytkownika – w tym przypadku wymagającego nastolatka. Produkt zapewnia sylwetce doskonałe wsparcie oraz stabilizację. Pianki wyprofilowano w taki sposób, by stworzyć siedem stref komfortu. Otwartokomórkowa struktura wkładu umożliwia odpowiednią wentylację. Dzięki temu zadbasz o optymalne środowisko i higienę snu. Kupując produkt Hilding Rock&Roll zapewnisz swojemu dziecku świetny wypoczynek oraz zdrowy sen. Nastolatek rano będzie miał energię, by iść do szkoły, uczyć się i bawić z kolegami na podwórku. Materac spełnia wszelkie kryteria, jakie powinien spełniać produkt dla młodzieży.

Innowacyjna pianka FlexiFoam 

Materace dla nastolatka - które są najchętniej wybierane?Kolejnym produktem, który dedykowany jest dorastającym nastolatkom to Hilding Breakdance. Ten materac z kolei, został zbudowany z niezwykle elastycznych pianek FlexiFoam, odznaczających się zróżnicowaną twardością. Produkt jest dwustronny, a każda ze stron odznacza się innego rodzaju komfortem, dlatego możesz dobrać go do preferencji i potrzeb swojego dziecka. Pianki zostały odpowiednio przycięte i wyprofilowane, by zapewnić optymalną wentylację wkładu. Wpłynie to na jego trwałość i pozwoli dłużej cieszyć się nienaganną jakością. Pokrowiec Young, w który ubrano materac, został uszyty z solidnego materiału. Dodatkowo, jest on odporny na ścieranie i posiada nowoczesny motyw graficzny, które doskonale będzie się komponował z pokojem każdego nastolatka. Materac spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych nastolatków.

Dodatkowe właściwości

Materace do spania przeznaczone dla młodzieży, powinno odznaczać się dodatkowymi właściwościami. Zarówno Hilding Rock&Roll, jak i Hilding Breakdance to produkty niezwykle funkcjonalne. Nadają się do łóżek z regulowanymi stelażami z regulacją nachylenia podgłówka i podnóżka. Produkty zostały zapakowane próżniowo, a następnie zrolowane, by ułatwić Ci ich transport i przechowywanie. Oba materace posiadają odpowiedni okres gwarancji, w razie problemów z pracą materaca. Są to produkty idealne dla alergików, ponieważ do ich produkcji nie użyto surowców potencjalnie szkodliwych. Kupując Hilding Rock&Roll lub Hilding Breakdance, zadbasz o prawidłowy rozwój oraz wypoczynek twojego dziecka.
Jeśli nadal zastanawiasz się nad wyborem – skontaktuj się z nami, a na pewno pomożemy Ci w podjęciu najlepszej decyzji.