Zastanawiasz się, czy poduszka naturalna to dobra opcja dla Ciebie? Jesteśmy przekonani, że tak! Dzisiaj skupimy się na tym, dlaczego tak istotne jest, żeby korzystać z porządnego modelu.

Poduszka – dlaczego jest ważna?

Zacznijmy od tego, dlaczego tak istotny jest wybór porządnej poduszki. Wszyscy wiemy, jak ważną rolę pełni materac, jednak to nie tylko on ma prawidłowo podpierać nasze ciało. Dobrze dobrana poduszka powinna utrzymywać naszą głowę i szyję przez całą noc w prawidłowej pozycji, lecz jednocześnie jej zadaniem jest wspomagać odprężenie i relaks. Skutki spania na nieodpowiednim modelu jesteśmy w stanie odczuć bardzo szybko: już po kilku nocach. Pojawiać będzie się dyskomfort jak ból, drętwienie czy też ogólny dyskomfort. Z czasem jednak mogą wystąpić nawet większe problemy, jak zwyrodnienia czy też różnego rodzaju choroby. Dlatego, naszym zdaniem wybór porządnej poduszki to coś, czego bez wątpienia nie należy bagatelizować.

ViscoBio – co nam oferuje?

Hilding ViscoBio - poznaj bliżej nowoczesne poduszki naturalne!Poduszka Hilding ViscoBio to nowoczesny model w ergonomicznym kształcie, który zapewni nam komfortowo przespaną noc! A wszystko to za sprawą wypełnienia, jakim jest pianka termoelastyczna. Przede wszystkim jest ona w stanie reagować na temperaturę ciała i dopasowywać się swoim kształtem do naszej głowy i szyi. Dzięki temu możemy cieszyć się odpowiednim podparciem, lecz też miłym otuleniem, a co za tym idzie w parze rozluźnieniem spiętych mięśni. Warto też wspomnieć o otwartej strukturze komórkowej, która potęguje właściwości termoregulacyjne, które zapobiegają przegrzewaniu, które w parze idzie z nadmierną potliwością, lecz też marznięciu. Koniecznie należy też wspomnieć o tym, że całość została wzbogacona o olej rycynowy, który ma pomóc użytkownikom się odprężyć. Jest on często stosowany w medycynie, ponieważ cechuje się licznymi właściwościami antyzapalnymi, przeciwbakteryjnymi czy też przeciwgrzybicznymi. Jest on całkowicie bezpieczny dla alergików i sprawia, że model świetnie nada się dla osób z wrażliwą skórą.

Wysokiej jakości pokrowiec!

Będąc przy temacie naturalnych surowców, koniecznie trzeba wspomnieć o pokrowcu, który został wykonany z lnu, który uchodzi na naprawdę luksusowy materiał. Gwarantuje świetny przepływ powietrza, a także odprowadza wilgoć, co przekłada się nie tylko na nasz komfort, lecz również na higienę. Niestety, różnego rodzaju grzyby, pleśnie czy też innego rodzaju drobnoustroje lubią właśnie wilgotne miejsca, które sprzyjają ich rozwojowi. Dodatkowo pokrowiec wykazuje również właściwości termoregulacyjne i daje nam możliwość czyszczenia go w 30 stopniach, co pozwoli nam pozbyć się wszelkich zabrudzeń z powierzchni wyrobu.

Poduszki naturalne na pewno wspaniale nadadzą się dla szerokiego grona odbiorców. Jesteśmy przekonani, że jest ona w stanie naprawdę wielu zapewnić zdrowy i komfortowy sen, a co za tym idzie: wiele energii na cały dzień.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/