Urządzając lub remontując sypialnie wymieniamy meble, dodatki czy nawet zmieniamy kolor ścian. Jednak równie ważny jest materac, który jak każdy produkt po kilkudziesięciu latach użytkowania w końcu przestaje spełniać swoje funkcje. Wtedy właśnie nastaje czas zakupu lub wymiany – tylko gdzie i na jaki? O ile dopasowanie do materaca jest rzeczą, która bazuje na naszych potrzebach i preferencjach, tak miejsce zakupu czy wybrana firma nadal pozostaje zagadką. W tym artykule przedstawimy SleepingExpert – polską firmę dystrybuującą materace!

SleepingExpert – co to za firma?

Dla wielu osób miejsce powstania firmy ma spore znaczenie, dlatego warto wiedzieć, że cała historia firmy SleepingExpert zaczęła się w 2006 roku w Polsce, a dokładnie w niewielkiej miejscowości – Osie w Borach Tucholskich. To właśnie tam narodził się pomysł prowadzenia biznesu opierającego się na wyposażeniu sypialni, w tym na dystrybucji materacy. SleepingExpert powoli rozwijało się, działając głównie za pośrednictwem zamówień internetowych, aż w końcu postanowiono przenieść sprzedaż także i do sklepów stacjonarnych. I tak oto pewnego dnia w 2010 roku SleepingExpert otworzyło swój pierwszy sklep stacjonarny w Gdańsku. Potem, wraz z nazbieranym doświadczeniem oraz wiedza zaczęto poszerzać liczbę sklepów w całej Polsce.

SleepingExpert – sklep stacjonarny

Materace Hilding - dostępne na wyspani.eu!Sklep stacjonarny to tradycyjna forma zakupów nie tylko spożywczych, ale także i wszystkich rzeczy dotyczących wyposażenia sypialni. Można w nich dotknąć materacy, przetestować je oraz upewni się, czy ta twardość jest odpowiednia. Sklepy te zaopatrzone są w jedne z najlepszych materacy na rynku – materace Hilding, w których zastosowano najwyższej jakości materiały w celu nadania odpowiedniego komfortu. Sklepy SleepingExpert niestety nie są w każdej miejscowości w Polsce, tylko np. w Poznaniu, Krakowie, Ostrowie Wielkopolskim czy Rudzie Śląskiej. Oznacza to, że aby dokonać zakupu “na miejscu” klient zmuszony jest przejechać czasem nawet i znaczną odległość.

SleepingExpert – sklep internetowy

Niezwykle współczesną formą zakupów są zakupy online za pośrednictwem sklepów internetowych. Pozwala to zaoszczędzić czas, jaki zostałby przeznaczony na podróż do sklepu stacjonarnego oraz umożliwia złożenie zamówienia z dogodnych dla klienta godzinach. SleepingExpert posiada również swój sklep internetowy – wyspani.eu, gdzie można znaleźć każdy model materacy Hilding oraz zamówić go. Znajdziemy tam między innymi materace dla dzieci (Hilding Safety Smyk) oraz materace młodzieżowe (Hilding Breakdance). Na stronie można porównać właściwości materacy, a w razie wątpliwości zadać pytanie internetowemu doradcy. Ponadto każde zamówienie realizowane jest w określonym czasie i dostarczane pod podany adres.

Zakup materaca, nie ważne czy pierwszy, drugi czy trzeci wymaga dokładnego przemyślenia. W końcu wraz z czasem nasze preferencje oraz ciało ulega zmianom. Jednak równie ważne jest, aby wybrać odpowiednio wygodny dla siebie sposób zakupu oraz zaufaną firmę dystrybuującą materacami.