Sen stanowi jedną z podstawowych czynności fizjologicznych, na którą przeznaczamy około ⅓ swojego życia. Zatem warto czas ten spędzić w komfortowych warunkach, jakie zagwarantować mogą tylko materace. Są to specjalnie stworzone produkty, które poprzez swoją budowę oraz właściwości wspomagają zdrowy i spokojny sen. Zatem, czym wyróżniają się materace Fit.4.Sleep? 

Materace Fit.4.Sleep – budowa

Materace Fit.4.Sleep dostępne są w dwóch wariantach z uwagi na wypełnienie. Pierwszym z nich jest innowacyjna pianka wysokoelastyczna. Odznacza się ona zwiększoną sprężystością, wytrzymałością oraz odpornością na odkształcenia. Warto również zaznaczyć, że jej unikalne cechy pozwalają na prawidłowe wsparcie ciała użytkownika oraz regenerację w czasie snu. Drugim rodzajem jest sprężyna kieszeniowa. Jest to nowoczesny typ sprężyn, w których każda z nich została umieszczona w osobnych kieszonkach materiałowych. W ten sposób pracują niezależnie pod wpływem nacisku ciała użytkownika, gwarantując tym samym wysoką elastyczność punktową, sprężystość oraz redukcję drgań. Ten rodzaj wypełnienia również zapewnia stabilizację sylwetki w czasie snu oraz właściwe ułożenie kręgosłupa.

Budowa i właściwości, czyli czym wyróżniają się materace Fit.4.SleepMaterace Fit.4.Sleep – właściwości

Nowoczesne wypełnienie gwarantuje spokojny sen, jednak nie tylko nim wyróżniają się materace Fit.4.Sleep. Odznaczają się one również:

  • właściwościami antyalergicznymi,
  • optymalną wentylacją,
  • dwiema twardościami,
  • siedmioma strefami twardości,
  • pokrowcem typu zima/lato.

Warto również zaznaczyć, że każdy model, niezależnie od szerokości (materace 90×200, 120×200 czy 180×200 cm) zapewnia ten sam komfort wypoczynku.

Jak wybrać materace Fit.4.Sleep?

Decydując się na materace Fit.4.Sleep, warto wiedzieć, co uwzględnić, aby wybrany produkt był jak najlepiej dopasowany do nas. W celu zagwarantowania sobie wysokiej jakości wypoczynku warto wziąć pod uwagę osobiste potrzeby, preferencje oraz czynniki, takie jak:

  • waga,
  • wiek,
  • stan zdrowia.

Oprócz tego bardzo ważny jest odpowiedni rozmiar podłoża do spania, czyli długość i szerokość. W ofercie Fit.4.Sleep znajdziemy wąskie materace 80×200 cm oraz szerokie – 180×200 cm.

Materace Fit.4.Sleep to wysokiej jakości produkty, które sprawdzą się w niemalże każdej sypialni, w tym alergików, osób młodszych oraz starszych. Z uwagi na to nie czekajmy i już dziś wybierzmy dla siebie najlepszy model!

Sprawdź ofertę na stronie sklepu SleepingHouse!